برگزیدگان رشته های تفسیر، حدیث و اذان، مدیحه سرایی و دعاخوانی مسابقات سراسری قرآن تجلیل شدند
بخش اول چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم با معرفی برگزیدگان رشتههای معارف و تفسیر قرآن کریم و اذان، دعاخوانی و مدیحهسرایی به کار خود پایان داد.
به گزارش راسخون به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، طی مراسمی با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسینی رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف وامور خیریه و هیئت داوران از نفرات برگزیده رشتههای معارف و تفسیر قرآن کریم، اذان، دعاخوانی و مدیحهسرایی در سالن حسینیه ثارالله ارومیه تجلیل شد.
براساس این گزارش پس دو روز رقابت شرکت کنندگان در رشتههای معارف و تفسیر قرآن کریم و اذان، دعاخوانی و مدیحهسرایی چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم طی مراسمی تجلیل شدند.
نفرات برتر به شرح ذیل می باشد:
برگزیدگان رشته تفسیر
رتبه چهارم - حسین محمودی
رتبه سوم – صاحب شریفی - خوزستان
رتبه دوم – سید مجتبی جلیلزاده – خراسان رضوی
رتبه اول – سعید امینایی - قم
رتبه اول – علی محمودی
برگزیدگان رشته حفظ و معارف احادیث
رتبه اول: سید رضا کاظمی
رتبه دوم: سید محسن روحانی
رتبه سوم:مهدی حکیمی راد
رتبه چهارم: سید محمد مجتبی صفائی
رتبه پنجم:حسن فرخی مقدم
برگزیدگان رشته همخوانی و مدیحهسرایی
گروه تسنیم از آذربایجان غربی – رتبه پنجم
اعضاء گروه: نعمت قره خانی، حافظ علیزاده، حامد ولیزاده، بهزاد رحیمی، علی فرجپور
گروه العباد از خوزستان – رتبه چهارم
اعضاء گروه: نصرالله بریچی، خلیل سعیدی، صادق بیت سعید، حسین مقیمی، مرتضی طرفی، محمد امین سهبانی خالص
گروه آل یس از خوزستان - رتبه سوم
اعضاء گروه: مجید سواری، مصطفی سواری، علی سواری، ریاض طلیعساری، خلیل سواری، یوسف عیاشی
گروه میعاد از خوزستان - رتبه دوم
اعضاء گروه: باقر سواری، منصوری علوی مرام، سید جاسم موسوی، علی سواری، یاسر سواری، ایوب تمیمی
گروه مصبالح الهدی از خوزستان - رتبه اول
اعضاء گروه: احسان سوری، امین میمندی، عدنان مؤمنین، رسول مظفری، عادلی حمودی، سید محمد هاشمی
برگزیدگان رشته اذان
نفر پنجم – وحید باقرینژاد از استان تهران
نفر چهارم – رضا صیامی از استان خراسان جنوبی
نفر سوم – اکبر قنبرزاده از استان آذربایجان شرقی
نفر دوم – مرتضی معصومی از استان قم
نفر اول – محمد حسن توفیقزاده از استان فارس
برگزیدگان رشته دعاخوانی
رتبه پنجم - سیدمصطفی موسوی از بوشهر
رتبه چهارم - مهدی خطیب از البرز
رتبه سوم - عمار قلی پور از آذربایجان غربی
رتبه دوم - سجاد براتی از چهارمحال و بختیاری
رتبه اول - حسین یزدان پناه از قم
/2759/
تازه های اخبار
ارسال نظر
در ارسال نظر شما خطایی رخ داده است
کاربر گرامی، ضمن تشکر از شما نظر شما با موفقیت ثبت گردید. و پس از تائید در فهرست نظرات نمایش داده می شود
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران
{{Fullname}} {{Creationdate}}
{{Body}}